POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (zwanej dalej „Ustawą”), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Mazur- Motors z siedzibą w 55-200 Oławie przy ulicy St.Moniuszki 19, w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe oraz informacje zawarte w przesyłanym przez Klienta formularzu kontaktowym np.pocztą elektroniczną e-mail, będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach nawiązania kontaktu i ewentualnej współpracy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Mazur- Motors adres jak wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). ”


NASZA OFERTA

MOTO I SKUTERY 125 ccSKUTERY 50 ccMOTOROWERY

DLACZEGO MAZUR-MOTORS ?

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem firmy: „LONGIJA” „ROMET” „BARTON” „TGB MOTORS”, oraz przedstawicielem handlowym innych światowych producentów
Motocykli i Skuterów.

Prowadzimy sprzedaż motocykli, skuterów i motorowerów również w systemie ratalnym .
Proponujemy sprzedaż w/w pojazdów również do celów służbowych

Dowiedz się więcej
</div