ROMET DIVISION 125 cc

ROMET DIVISION 125 cc


Cena: 8 499,00 zł


Dynamiczny i zawsze gotowy do jazdy – taki jest Division 125, sportowy naked bike wykorzystujący najnowsze technologie w dziedzinie projektowania lekkich jednośladów. To motocykl niezwykle zwinny i poręczny, a jego sportowy charakter zachęca do dynamicznej jazdy. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz oraz oświetlenie w technologii L.E.D. dopełniają nowoczesnego wizerunku. Division 125 to motocykl obok którego nie można przejść obojętnie.

Pięciobiegowa skrzynia o krótkich przełożeniach pozwala na sprawne przyspieszanie i optymalne wykorzystanie momentu obrotowego silnika. Za zatrzymanie zwinnego Division 125 odpowiadają dwa wentylowane hamulce tarczowe podnoszące znacznie bezpieczeństwo jazdy. Dzięki optymalnej wysokości dzielonej kanapy i swobodnej pozycji, w siodle Division poczujesz się bardzo pewnie z łatwością pokonując ciasne zakręty i szybkie proste na miejskich obwodnicach.

SPECYFIKACJA:


SILNIK

WYMIARY I WAGA

KOŁA

PARAMETRY

Wyposażenie standardowe:

Elektroniczny wyświetlacz z analogowym obrotomierzem, LED-owe kierunkowskazy.


 

NASZA OFERTA

MOTO I SKUTERY 125 ccSKUTERY 50 ccMOTOROWERY

DLACZEGO MAZUR-MOTORS ?

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem firmy: „LONGIJA” „ROMET” „BARTON” „TGB MOTORS”, oraz przedstawicielem handlowym innych światowych producentów
Motocykli i Skuterów.

Prowadzimy sprzedaż motocykli, skuterów i motorowerów również w systemie ratalnym .
Proponujemy sprzedaż w/w pojazdów również do celów służbowych

Dowiedz się więcej
</div